10 відгуків
Interior DesignDS AVANGARD

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 589-28-22
+380 (63) 508-90-85
+380 (57) 763-27-28
DS AVANGARD студія меблів та дизайну інтер'єру

Шкафы распашные, шкафы-купе

ГалереяСписок

Мебель для детской комнаты

Мебель для детской комнаты - одна из важнейших покупок для всех родителей. Хочется ведь, чтобы она была одновременно красивой, практичной и долговечной. Кроме того, такая продукция должна сохранять возможность адаптироваться под разные периоды в жизни ребенка - ведь не так просто обновлять комнату по достижению малышом 7-ми, 12-ти и 16-ти летнего возраста.

Главные критерии при выборе мебели для детской, подростковой:

• Вільного місця в кімнаті повинно бути досить для активних, рухливих ігор, для ранкової гімнастики або розстановки іграшкової залізниці. Звідси висновок: не варто зловживати тумбами, комодами, зверніть краще увагу на пенали і стелажі з висувними ящиками. Якщо все ж є потреба в придбанні комода, намагайтеся вибирати моделі  без виступаючих деталей, металевих ручок.

• Вибираючи «посадочне місце», віддайте перевагу жорсткий стілець з вигнутою спинкою м'якого крісла-мішка або вертящемуся комп'ютерного стільця, які є з точки зору ортопедії шкідливими і навіть небезпечними для незміцнілого дитячого хребта.

• Дуже важливо правильно вибрати матеріал, з якого зроблені меблі. Оббивка меблів, якщо вона використовується, повинна бути виконана не стільки з натуральних, скільки з гіпоалергенних матеріалів зі зниженою здатністю збирати на собі частинки пилу. Ясно, що вироби з вовни в цю категорію не входять.Ще один матеріал, якому не місце в дитячій – це скло, яке може бути встановлено, наприклад, у дверцята шаф або закривати полиці. Дзеркала, у тому числі дзеркальні дверці, з міркування безпеки також категорично не рекомендуються до застосування в дитячій.

• Необхідність враховувати характер, вік, фізичну підготовку і активність малюка, кількість дітей у кімнаті, згадаємо про важливість вибору «правильного» кольору і матеріалу меблів. Якщо всі перераховані критерії будуть враховані, отримаємо затишну, зручну, в повному розумінні слова функціональну дитячу, яка стане улюбленим місцем у будинку, маленьким гніздечком вашій дитині.

Каждый родитель вполне резонно хочет сделать так, чтобы детская комната была обставлена детской мебелью, удобной и совершенно безопасной.

Хотим обратить внимание на дизайн подростковой, изготовленной Нашей мебельной студией DS Avangard. Выполненная из экологически чистых материалов европейских производителей мебель, совершенно не содержит никаких примесей, поэтому наилучшим образом подойдет для деток разных возрастов, гарантируя полную безопасность для их жизни и здоровья.

До чого б ви не прагнули, наші професійні дизайнери можуть розробити дизайн дитячої,підліткової спальні за індивідуальним проектом, врахують усі Ваші побажання , виготовлять функціональну меблі, яка з легкістю впишеться в інтер'єр і підкреслить Ваш стиль і індивідуальність.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner